Gry terenowe

Gra terenowa to rodzaj gry w podchody polegającej na rozwiązywaniu różnych zadań: sprawnościowych, logicznych i zręcznościowych. Uczestnicy otrzymują mapę lub wskazówki i podążają śladem tropów ukrytych w terenie. Bunkry, ruiny, naturalne wyrobiska, a nawet bagna, to tylko niektóre z miejsc, na które mogą natrafić uczestnicy podczas zabawy.

 

Rajdy przygodowe dla firm

Dla wymagającej grupy idealnym rozwiązaniem będą rajdy przygodowe na orientację. Jest to połączenie różnych dyscyplin takich jak: bieg, jazda rowerowa, kajaki oraz wspinaczka. Forma rajdu oraz poziom trudności ustalamy zgodnie z preferencją klienta. Rajdy przygodowe gwarantują wysoki poziom endorfin i silnie integrują grupę.

Imprezy na orientację

Imprezy na orientację są kolejnym doskonałym pomysłem na integrację dla pracowników. Uczestnicy otrzymują mapę oraz kompas, za pomocą których muszą znaleźć punkty kontrolne ukryte w terenie.
O zwycięstwie nie decyduje kondycja, lecz spryt i spostrzegawczość.
Przed imprezą przeprowadzamy krótkie szkolenie z orientacji w terenie, aby uczestnicy czuli się pewnie podczas zabawy.
Miejsce imprezy do ustalenia – teren możemy wytyczyć w każdym miejscu w Polsce.

Wycieczki rowerowe i piesze

Twoja grupa należy do „spokojnych”? Nie szkodzi. Dla takiej grupy proponujemy wycieczkę rowerową lub pieszą. Wybierz miejsce, a my zajmiemy się resztą, albo pozostaw nam zaproponowanie odpowiedniej lokalizacji.
Tempo dostosujemy do grupy lub podzielimy grupę na zespoły – a wszystko pod okiem doświadczonego przewodnika. Podczas wycieczki rowerowej zapewniamy wsparcie techniczne.

Wyjazdy żeglarskie

Integracja pod żaglami? Dlaczego nie? Żegluga po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy pod okiem instruktora spróbują swoich sił na pokładzie. Nauczą się cumować jacht i stawiać żagle, a wieczorem ognisko, szanty i pieczona sielawa. Ahoj przygodo!

Park linowo – wspinaczkowy

Wspinaczka to wyśmienita zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Na życzenie Klienta przygotujemy park linowy lub zapewnimy sztuczną ściankę wspinaczkową. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać nasi doświadczeni instruktorzy.

 

Gry miejskie

Brak pomysłu na integrację w mieście? Proponujemy grę miejską.
Uczestnicy otrzymują mapę i podążają śladem tropów oraz zagadek ukrytych w przestrzeni miejskiej. Staramy się tak zaplanować trasę, aby uczestnicy mogli dotrzeć do najciekawszych zakamarków miasta. Warszawa, Katowice, Gdańsk, miejsce nie ma dla nas znaczenia, wszędzie zaplanujemy ciekawy scenariusz.

Spływy kajakowe

Na cieplejsze dni proponujemy spływ kajakowy. Odbierzemy grupę z dowolnego miejsca w Polsce i dobierzemy trasę pod wymagania i możliwości grupy.
Zapewniamy oczywiście sprzęt oraz opiekę ratownika, a podczas spływu na uczestników będą czekać dodatkowe zadania, które będą wymagały pracy grupowej.