Profesjonalna organizacja imprez sportowych dla firm – wypełnionych rywalizacją oraz współpracą – w Tropy Active wiemy, co zrobić, żeby każde wydarzenie będzie dopracowane w najdrobniejszych detalach i zagwarantuje uczestnikom niezapomniane emocje!

Oferujemy kompleksową usługę w ramach organizacji wydarzeń sportowych różnych typów – posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie i wiemy, jak sprawić, żeby dobra zabawa na długi czas pozostała w pamięci uczestników naszych eventów.

Imprezy sportowe skrojone na miarę
Zajmujemy się przygotowywaniem różnego rodzaju imprez sportowych, które skierowane są do początkujących i bardziej doświadczonych uczestników. Sami uwielbiamy spędzać czas aktywnie, dlatego wiemy, jak stworzyć wydarzenie, które będzie mogło spełnić wymagania każdego sportowca – tego młodszego i starszego.

Organizujemy zawody rowerowe oraz zawody biegowe o różnych stopniach trudności, podczas których zapewniamy także dostęp do zaawansowanego zaplecza, między innymi pozwalającego na elektroniczny pomiar czasu. Zapewniamy również dostęp do pakietów startowych, przygotowujemy posiłki dla uczestników oraz zajmujemy się kompletną obsługą eventów.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu zawodów na orientację, które łączą w sobie aktywne spędzanie wolnego czasu z wyjątkową przygodą, podczas której można zmierzyć się z różnymi zadaniami do wykonania. Ponadto organizujemy rajdy przygodowe, które łączą w sobie różne dyscypliny takie jak jazda rowerowa, kajaki, zadania linowe, marsze i biegi.

My wiemy, jak przygotować wyjątkową imprezę sportową!
W Tropy Active wiemy, jak sprawić, że impreza sportowa będzie jedyna w swoim rodzaju. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, a także współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy sprawić, że nasi klienci będą całkowicie zadowoleni z tego, do dla nich przygotujemy.

Nasze imprezy sportowe są zawsze skrojone na miarę, dlatego skontaktuj się z nami już teraz, aby uzgodnić szczegóły wydarzenia. Zapewniamy, że razem z nami będzie ono świetną okazją do zabawy oraz rywalizacji dla każdego uczestnika. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!